• 0538 981 77 86
  • skype@birtema.com

Program indirme teması

  • Masaüstü Cihazlarda Uyumlu
  • Laptop Cihazlarında Uyumlu
  • Tablet Cihazlarında Uyumlu
  • Telefon Cihazlarında Uyumlu

7 Renk Seçenekli ve

Responsive Tema

tema paneli ile hiçbir koda dokunmadan temanızı düzenleyin !

Birbirinden farklı 7 Renk seçeneği

bir tık ile istediğiniz renkte siteniz hazır !

Blog ve Oyun bölümlerinizde hazır!

birindir teması, içerisinde program indirme bölümü dışında oyun ve blog bölümlerinide barındırarak ziyaretçilerinizin dikkatini daha çok çekme imkanı sunuyor !

Kusursuz SEO Altyapısı

birindir teması üretilirken arama motorları üzerinde bırakacağı etki planlanmış olup son zamanlarda popüler arama motorları tarafından önemsenen heading tag, page speed, css image sprite, image tag tanımı ve etiket sistemi gibi sayılabilecek bir çok nice kriterde başarı sağlamıştır.

Masaüstü ve Mobil için ayrı ayrı reklam yönetimi

birindir teması, masaüstü ve mobil reklam olmak üzere ziyaretçilerinize iki ayrı reklam sunma seçeneğine sahiptir, sizler için detaylı bir şekilde hazırladığımız reklam panelinizde masaüstü ve mobil ziyaretçilerinize pratik bir şekilde ayrı reklamlar sunma imkanı bulabileceksiniz bunun yanı sıra birindir teması popüler reklam platformlarında web sitesi yöneticilerinin en çok tercih ettiği reklam boyutları baz alınarak üretilmiştir.

Kapsamlı Tema Paneli

birindir teması, websitesi yöneticilerinin herhangi bir kod bilgisi olmadan gelişmiş tema paneli yapısı sayesinde web sitesini istediği şekilde düzenlemesine çok basit bir şekilde olanak sağlamaktadır.

Arama Motoru ve Multimenü

program arama motoru, ziyaretçilerinizin siteniz içerisindeki programları aramasını hızlı ve pratik hale getirmek için üretilmiş olup dilediğiniz takdirde tema panelinizde aktif-pasif etme imkanı sağlamaktadır.

multimenü, ziyaretçilerinizin sizin tema paneli üzerinde belirlediğiniz site içinde bulunan sayfalara daha hızlı erişebilmeleri için üretilmiştir. tema panelinizde aktif-pasif etme imkanı sağlanmıştır.

Sipariş ve Destek Kanalları

banka havalesi, cep havale, western union ve sonteklif.com üzerinden kredi kartı ile satılmaktadır farklı yöntem ile ödeme yapmayı düşünüyorsanız iletişime geçiniz
canlı destek hattımızdan tema ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları haftanın her günü sabah 11:00 gece 00:00 saatleri arasında müşteri temsilcilerimize sorabilirsiniz.
tema hakkında merak ettiğiniz tüm soruları bizimle mail yolu ile iletişime geçerekte sorabilirsiniz info@birtema.com hızlı dönüş alabileceğiniz mail adresimizdir
skype@birtema.com adresini ekleyerek, haftanın her günü sabah 11:00 gece 00:00 saatleri arasında müşteri temsilcilerimize tema hakkındaki sorularınızı sorabilirsiniz
yeni ve özel wordpress projelerinizle hedeflediğiniz kitleye ulaşabilmeniz için tamamen size özel tasarlanmış temalarınız içinde çalışabiliriz, bilgi almak için mail gönderiniz

sipariş formu