WORDPRESS BİTCOİN VE FİNANS TEMASI

Responsive ve SEO Uyumlu WordPress Bitcoin ve Finans Teması

5 renk seçenekli ve birbirinden farklı özellikleri ile hiç bir koda dokunmadan wordpress bitcoin ve finans temanızı düzenleyin !

Birbirinden farklı 5 renk seçeneği

Tema panelinizde bulunan renk bölümünden bir tık ile sizler için oluşturduğumuz ve farklı sektörlerdeki web sitelerinizin istediğiniz rengi anında hazır.

Birbirinden farklı 2 makale sayfası

Tema panelinizde bulunan makale sekmesinde sizler için oluşturduğumuz 4 farklı makale sayfa diziliminden birisini bir tıkla aktif edebilirsiniz.

Sınırsız değişim farklı anasayfa

Panelinizde bulunan bileşenler bölümünde sizin için hazırladığımız değiştirilebilir alanlar ile anasayfa görüntünüzü kendinize göre değiştirebilirsiniz.

Birbirinden farklı 2 kategori sayfası

Tema panelinizde bulunan kategori bölümünden bir tık ile sizin için hazırladığımız kategori sayfası opsiyonları arasından istediğinizi seçebilirsiniz.
TEMA TANITIM VİDEOSU

BirCoin Temasının Yönetim Paneli Tanıtım Videosu

BirCoin teması yönetim paneli üzerinden web sitesi yöneticilerine hiç bir kod bilgisi olmadan hızlı, kolay ve geniş opsiyonlu tema düzenleme seçeneği sunmaktadır. Temanın desteklediği bileşen (widget) sistemi yanı sıra, temanın özel bileşenleri için detaylı düzenleme işlemleri BirCoin panel üzerinden yapılabilmektedir. Panelin detaylarını gösteren kısa bir video hazırladık. Canlı demo görmek için müşteri temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz. Yan tarafta bulunan video iconu üzerine tıklayarak videoyu izleyebilirsiniz.

Güncel Kripto Para Kurları

Siteniz üzerinde güncel ve popüler kriptoparaları dilediğiniz alanda gösterebilir, istemediğinizde aktif / pasif seçeneği ile pasif edebilirsiniz.
  • Popüler kripto paların anlık usd ve euro karşılığı
  • Kripto paraların güncellenmesi için hiç bir ek işlem gerekmez
  • İstemediğiniz kripto parayı listeden çıkarabilirsiniz.
Fotoğraf Galerisi
BirCoin teması web sitesi yöneticilerinin fotoğraf galerisi oluşturmasını sağlamaktadır. Birbirinden farklı dizayna sahip galeriler ile basit bir şekilde galeri sayfalarınızı oluşturabilirsiniz !
Video Galerisi
BirCoin teması web sitesi yöneticilerinin video galerisi oluşturmasını sağlamaktadır. Birbirinden farklı dizayna sahip galeriler ile basit bir şekilde galeri sayfalarınızı oluşturabilirsiniz !
Kapsamlı Tema Paneli
BirCoin tema panelinizde sizler için oluşturduğumuz 4 farklı makale sayfa stilinden birisini seçebilir, makale sayfanızı bileşen destekli modüller ile kendi tarzınıza göre düzenleyebilirsiniz
Masaüstü ve Mobil Reklam Alanları
BirCoin teması masaüstü ve mobil olmak üzere admin panelinde bulunan iki ayrı reklam paneli ile istediğiniz reklam seçeneğini aktif edebilme özelliğine sahiptir
Kusursuz SEO
BirCoin teması trend SEO tekniklerine uygun olarak planlanmış ve kodlanmıştır. Belirli periyotlarda yapılan güncellemeler ile trend SEO teknikleri göz önüne alınarak tema gelişimi sağlanmaktadır.
Responsive Uyum
BirCoin teması masaüstü, laptop, mobil ve tablet gibi tüm ara birimlerde eksiksiz ve hatasız bir biçimde çalışabilmektedir. Yeni çıkan cihazlara yönelik güncelleme çalışmaları yapılmaktadır.