WORDPRESS BLOG TEMASI

Responsive ve SEO Uyumlu WordPress Blog Teması

Sınırsız renk seçeneği, sürükle bırak yöntemi içeren paneli, sınırsız anasayfa yerleşimi, onlarca modüler seçeneği ile kişisel wordpress blog teması hazır !

Tek tık ile sınırsız renk seçeneği

Birblog temasının kendine özel paneli içerisinde bulunan renk ayarları ile temanızın genel şablon renklerini, yazı (font) renklerini ve blok baslık renklerini dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

İstediğiniz makale İstediğiniz görünüm

Makale panelinizde bulunan görünüm bölümü ile makaleleriniz sizler için hazırladığımız şablonlar içerisinden seçtiğiniz gibi görünebilir her makalenizin farklı dizilimi ile wordpress blog temanızda ziyaretçilerinize daha özgün bir duruş sergileyebilirsiniz.

Sınırsız değişim farklı anasayfa

Tema panelinizde bulunan bileşenler bölümünde sizin için hazırladığımız değiştirilebilir alanlar ile anasayfa görüntünüzü kendinize göre değiştirebilirsiniz.

Mükemmel SEO yapısı ile hit canavarı !

Trend seo teknikleri, w3 standartları, gmetrix verileri üzerinden sağlanmış başarı, yüksek pagespeed oranı ve gereksiz kod yapısından arındırılmış seo uyumlu wordpress blog teması deneyimine hazır mısınız ?
TEMA TANITIM VİDEOSU

BirBlog Teması Sayfa ve Yönetim Paneli Tanıtım Videosu

Birblog teması yönetim paneli üzerinden web sitesi yöneticilerine hiç bir kod bilgisi olmadan hızlı, kolay ve geniş opsiyonlu tema düzenleme seçeneği sunmaktadır. Detaylı düzenleme işlemleri Birblog paneli üzerinden yapılabilmektedir. Panelin detaylarını gösteren kısa bir video hazırladık. Canlı demo görmek için müşteri temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz. Yan tarafta bulunan video iconu üzerine tıklayarak videoyu izleyebilirsiniz.

Genel Özellikler

BirBlog temasında fotoğraf galeri, video galeri ve soru cevap sayfaları ile birlikte özel iletişim sayfaları, vücut kitle endeksi ve gebelik hesaplama gibi özellikler mevcuttur
  • Fotoğraf galerisi
  • Video galerisi
  • Soru ve cevap sistemi
  • Astroloji bölümü
  • Vücut kitle endeksi sistemi
  • Gebelik hesaplama sistemi
  • Özel iletişim sayfası
Fotoğraf Galerisi
Birblog teması web sitesi yöneticilerinin fotoğraf galerisi oluşturmasını sağlamaktadır. Birbirinden farklı dizayna sahip galeriler ile basit bir şekilde galeri sayfalarınızı oluşturabilirsiniz !
Video Gösterimi
Birblog teması web sitesi yöneticilerinin video galerisi oluşturmasını sağlamaktadır. Birbirinden farklı dizayna sahip galeriler ile basit bir şekilde galeri sayfalarınızı oluşturabilirsiniz !
Kapsamlı Tema Paneli
Birblog tema panelinizde sizler için oluşturduğumuz 4 farklı makale sayfa stilinden birisini seçebilir, makale sayfanızı bileşen destekli modüller ile kendi tarzınıza göre düzenleyebilirsiniz
Masaüstü ve Mobil Reklam Alanları
Birblog teması masaüstü ve mobil olmak üzere admin panelinde bulunan iki ayrı reklam paneli ile istediğiniz reklam seçeneğini aktif edebilme özelliğine sahiptir
Kusursuz SEO
Birblog teması trend SEO tekniklerine uygun olarak planlanmış ve kodlanmıştır. Belirli periyotlarda yapılan güncellemeler ile trend SEO teknikleri göz önüne alınarak tema gelişimi sağlanmaktadır.
Responsive Uyum
Birblog teması masaüstü, laptop, mobil ve tablet gibi tüm ara birimlerde eksiksiz ve hatasız bir biçimde çalışabilmektedir. Yeni çıkan cihazlara yönelik güncelleme çalışmaları yapılmaktadır.