Teknik destek saatleri : 10:00 / 20:00 Teknik destek saatleri : sabah 10:00 akşam 20:00 arasıdır.
  • Sepet

adet bildiriminiz bulunmaktadır.

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

0 Destek TALEBİ OLUŞTUR
Bİrtema Blog Yazıları

Wordpress hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınız için bir yanıtımız var

En Popüler WordPress Abonelik Eklentileri
17 Temmuz 2020Destek Ekibi
PAYLAŞ!

En Popüler WordPress Abonelik Eklentileri

WordPress abone ol eklentileri bir web sitesinin trafiğini artırmak için mutlaka kullanılması gereken ürünler arasındadır. Çünkü bülteninize abone olan kullanıcıların e-mail adreslerine hızlı bir şekilde içerik yollamak adına bu yöntemi kullanmanız gerekir. Özellikle de yeni bir ürün piyasaya sürdüğünüz zaman ya da makale yayınladığınız zaman hedef kitlenizle hızlıca paylaşmak adına bu eklentilerden yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. Şimdi sizlere en popüler WordPress abone ol eklentilerini sıralayacak ve tüm özelliklerini de paylaşıyor olacağız. 

MailChimp For WordPress 

Ücretsiz ve pro versiyonuyla kullanabileceğiniz bu eklenti, e-mail pazarlama türünde oluşturulmuştur. Birbirinden çekici şablonları oluşturmanızı sağlayan MailChimp for WordPress, çeşitli panel uygulamalarıyla da dikkat çekmektedir. Panelinde açılış sayfaları, sosyal medya şablonları, pazarlama araçları ve abonelik formları yer almaktadır. 

Farklı form oluşturucu eklentilerle entegre edilebilen MailChimp for WordPress, Event Manager, Ninja Forms ve BuddyPress ile birlikte kullanılabilir. Kod parçacıklarını düzenlemek için özelleştirme şansı da sunan eklentinin 2000 adete kadar abonelik listeleri ücretsizdir. Yeni başlayanlar için gerçekten güzel bir fırsat olan bu eklentinin pro planı aylık 60 TL’dir. 

Newsletter 

E-mail pazarlamak için kullanılan bu eklenti ücretsizdir. Ayrıca tek sefer için blogger ya da agency planından yararlanabilirsiniz. İhtiyacınız olan bir bülten kampanyasındaki her şeyi sunan Newsletter, içeriklerinizle ilgili otomatik bildirimler göndermenizi de sağlıyor. Ara yüzünde sürükle-bırak seçeneği olduğu için sınırsız sayıda bülten yollayabilir ve geri bildirimleri de alabilirsiniz. 

Premium özelliklere ihtiyaç duymayan kullanıcılar için ücretsiz versiyonun kullanılması yeterlidir. E-mail pazarlama hizmeti olarak karşınıza çıkan Newsletter, ekstra bir eklenti yüklemenize gerek kalmadan kullanmanızı sağlar. Ayrıca Contact Form 7 ile de entegre olduğu için pratik bir kullanım şansı sunmaktadır. 

Newsletter sürekli gelişen bir eklentidir. Bu nedenle yeni özellikleri de barındırmaya başlamaktadır. Abonelik formu oluştururken bu durumu bir bileşen olarak sitenize ekleyebilirsiniz. Haliyle trafiğiniz de kısa sürede artmaya başlayacaktır. 

Jackmail Newsletters 

Kontrol panelinden pek çok işlemi yapmanızı sağlayan bu eklenti aynı zamanda kendi SMTP hizmetine sahiptir. Haliyle e-mail hizmet sağlayıcısı kurmadan kullanmaya başlayabilirsiniz. Bültenleri daha hızlı bir şekilde yönetebileceğiniz Jackmail Newsletters sayesinde 48 adet ücretsiz bülten şablonu da sizlerle paylaşılacaktır. 

Eklentinin sunduğu istatistikleri kolayca takip ederken analitik özelliği sayesinde raporları da aynı şekilde kontrol edebilirsiniz. Ücretsiz planı kullanmak isterseniz aylık 3000 adet e-mail gönderebilirsiniz. Aylık olarak en çok 600 bin adet mail gönderimi yaparken bu abonelik için yıllık 236 TL’den başlayan fiyatlarla eklentiyi satın almanız gerekiyor. 

Eklentinin ücretsiz versiyonunda sezgisel ve iş akışını meydana getiren form oluşturucu da bulunmaktadır. Ayrıca rehber yönetimi de ücretsiz versiyonda sunulmaktadır. 

Icegram 

Esnek özelleştirme seçeneği sunan Icegram eklentisi, son zamanların en çok tercih edilen form oluşturucu eklentisidir. Yıllık ücretli versiyonu pro plan için 587 TL olan bu eklentinin ek özelliklerle 889 TL’lik seçeneği de kullanılabilir. Elbette Icegram’i ücretsiz olarak da kullanabilirsiniz. 

Oldukça güzel bir görünüme sahip olan bu eklentide eylem çağrısı tuşları bulunmaktadır. Popup formlar, sürgüler, toast bildirimler ve alt ve üst bilgi barları da harika bir esneklik kazandırır. Yani kullanımı son derece pratiktir ve kodlama yapmadan rahatlıkla kullanma şansı sunar. 

Günümüzde daha çok ücretsiz planı kullanan web site sahipleri ek olarak hedefleme seçeneklerinden de ücretsiz olarak yararlanabilmektedir. WordPress abone ol eklentisi olarak karşınıza çıkan Icegram aynı zamanda kapsamlı bir form oluşturucudur. Bu nedenle bülten yollamak adına e-mail pazarlama eklentisine ihtiyaç duyacaksınız. 

OptinMonster 

OptinMonster, fonksiyonel bir form oluşturucudur. Gelişmiş özellikler, kaliteli performans kaydı ve güzel şablonları bir arada sunan bu eklenti için farklı planları satın almanız gerekiyor. Eklentinin plan ve ücretlendirmeleri aylık olarak aşağıdaki gibi sıralanmaktadır; 

  • Basic plan – 54 TL 
  • Plus plan – 115 TL 
  • Pro plan – 175 TL 
  • Growth plan – 296 TL 

Görsel anlamda oldukça çekici olan OptinMonster, sürgülü menüler başta olmak üzere popuplar ve kenar çubuğu bileşenleri gibi konularda harika seçenekler sunar. Çıkış eğilimi teknolojisini kullanan OptinManster, ziyaretçilerin mouse hareketlerini izleyerek formu görüntüler. Form kullanma konusunda karara varamayan kullanıcılar için de A/B testi sunar. 

Popup Builder 

Yerleşik bir bülten yönetim paneline sahip olan Popup builder, WordPress abone ol eklentileri arasında yerini almaktadır. Popup formlarını sıkça kullananlar bu eklentiyi mutlaka kullanmalıdır. Ancak eklentinin ücretsiz versiyonunun olmadığını söylemekte yarar var. Yıllık ücretlendirmeler; 

  • Starter plan – 303 TL 
  • Business plan – 606 TL 
  • Agency plan – 1292 TL şeklindedir. 

Web sitenize animasyonu efektler eklemenizi sağlayan Popup Builder, popupların belirli bir sürenin ardından sonra çıkmasını sağlar. Haliyle sayfanın bir kısmını kaydırdıktan sonra da görüntülenmesini de sağlayabilirsiniz. Tamamen kişisel ayarlamalara göre kullanılan bu eklentiyle beraber ekstra e-mail pazarlama eklentisi kullanmanıza gerek yoktur. 

WP Subscribe Pro 

Popup tetikleyici kontrolü ile dikkat çeken WP Subscribe Pro eklentisi, son zamanların dikkat çeken form oluşturucularındandır. Sınırsız renk seçeneği, popup tetikleyici kontrolü ve yüksek derece özelleştirme şansı sunan eklenti için tek sefere mahsus 115 TL ödenmesi gerekir. 

Diğer eklentilere göre oldukça ucuz olan WP Subscribe Pro, önbellekleme eklentileriyle uyumludur. Bu nedenle SEO kullanımını teşvik edici bir eklenti olduğunu da söylemekte yarar var. Tasarım konusunda da kullanıcılara çok güzel seçenekler sunarken formun süre ayarını ve tetikleyici özelliklerini değiştirebilirsiniz. 

Thrive Leads 

Güçlü yerleşik özellikleriyle ön plana çıkan Thrive Leads, en iyi dönüşüm yöntemleri kullanılarak oluşturulmuştur. Tek sefere mahsus 1 lisans için 405 TL, 5 lisans için 587 TL, 15 lisans için 890 TL ödeme yaparak sahip olabileceğiniz Thrive Leads, kullanıcı deneyimine odaklıdır.

Profesyonel bir görünüme sahip olmakla beraber mevcutta 10 farklı model ile sunulmuştur. Haliyle dilediğiniz tasarımı seçebilir, tetikleyicileri ve form türlerini de test aşamasından geçirebilirsiniz. 

Bu web sitesi, hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanır.