WORDPRESS PROGRAM İNDİRME TEMASI

Responsive ve SEO Uyumlu WordPress Program ve Oyun İndirme Teması

7 renk seçenekli ve birbirinden farklı özellikleri ile hiç bir koda dokunmadan wordpress program ve oyun temanızı düzenleyin !

Birbirinden farklı 7 renk seçeneği

Tema panelinizde bulunan renk bölümünden bir tık ile sizler için oluşturduğumuz farklı paletler ile web sitelerinizin istediğiniz rengi anında hazır.

Harici Blog Sayfası

Panelinizde içerik eklerken içereği blog kategorisi içerisinde basitçe gösterebileceğiniz, program ve oyun dısında ki haber yada bilgi niteliğindeki yazıları gösterebileceğiniz alan mevcuttur

Program ve Oyun Özellikleri

Panelinizde içerik eklerken program ve oyunların üreticileri, dili, lisansı ve diğer özellikleri ile alakalı ziyaretçilerinize bilgi niteliğinde sunumlar yapabileceğiniz bölümler mevcuttur.

Hızlı Arama Robotu

Sitenizin sağ alt bölümünde çıkan ve ziyaretçilerinizin site içerisinde hızlıca program araması yapabileceği bir robot mevcuttur. Bunu isterseniz panelinizden aktif/pasif edebilirsiniz.
TEMA TANITIM VİDEOSU

Birİndir Temasının Sayfa ve Yönetim Paneli Tanıtım Videosu

Birindir teması yönetim paneli üzerinden web sitesi yöneticilerine hiç bir kod bilgisi olmadan hızlı, kolay ve geniş opsiyonlu tema düzenleme seçeneği sunmaktadır. Detaylı düzenleme işlemleri Birindir panel üzerinden yapılabilmektedir. Panelin detaylarını gösteren kısa bir video hazırladık. Canlı demo görmek için müşteri temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz. Yan tarafta bulunan video iconu üzerine tıklayarak videoyu izleyebilirsiniz.

Genel Özellikler

Birİndir temasında program indirme, oyun indirme ve blog görüntüleme sayfaları ile birlikte özel iletişim sayfaları, hızlı arama robotu gibi bir çok modüler özellik bulunmaktadır.
  • Program indirme sayfası
  • Oyun indirme sayfası
  • Blog yazılarını yayınlama sayfası
  • Hızlı arama robotu
  • Desktop ve mobil için reklam yönetimi
  • Fixed sol menü
  • Özel iletişim sayfası
Fotoğraf Galerisi
Birindir teması web sitesi yöneticilerinin program sayfalarına fotoğraf galerisi oluşturmasını sağlamaktadır. Slider görünümü ile fotoğraflarınızı ziyaretçilerinize sunabilirsiniz.
Video Gösterimi
Birindir teması web sitesi yöneticilerinin program ve blog sayfalarına youtube gibi video sitelerinin embed kodunu tek tıkla yerleştirip video içerik yayınlayabilmesini sağlamaktadır.
Kapsamlı Tema Paneli
Birindir tema panelinizde sizler için oluşturduğumuz tüm sayfaların ayarlarını tek tıkla yapabilir, temanın stil düzenlemesi gerektiren bölümlerini kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz.
Masaüstü ve Mobil Reklam Alanları
Birindir teması masaüstü ve mobil olmak üzere admin panelinde bulunan iki ayrı reklam paneli ile istediğiniz reklam seçeneğini aktif edebilme özelliğine sahiptir
Kusursuz SEO
Birindir teması trend SEO tekniklerine uygun olarak planlanmış ve kodlanmıştır. Belirli periyotlarda yapılan güncellemeler ile trend SEO teknikleri göz önüne alınarak tema gelişimi sağlanmaktadır.
Responsive Uyum
Birindir teması masaüstü, laptop, mobil ve tablet gibi tüm ara birimlerde eksiksiz ve hatasız bir biçimde çalışabilmektedir. Yeni çıkan cihazlara yönelik güncelleme çalışmaları yapılmaktadır.
MOBİL GÖRÜNÜM

Uygulama Tasarımından Farksız
Responsive Tema Tasarımı