WORDPRESS KADIN TEMASI

Responsive ve SEO Uyumlu WordPress Kadın Portalı Teması

7 renk seçenekli ve birbirinden farklı özellikleri ile hiç bir koda dokunmadan wordpress program ve oyun temanızı düzenleyin !

Birbirinden farklı 3 renk seçeneği

Tema panelinizde bulunan renk bölümünden bir tık ile sizler için oluşturduğumuz farklı paletler ile web sitelerinizin istediğiniz rengi anında hazır.

Birbirinden farklı 4 makale sayfası

Tema panelinizde bulunan makale sekmesinde sizler için oluşturduğumuz 4 farklı makale sayfa diziliminden birisini bir tıkla aktif edebilirsiniz.

Sınırsız değişim farklı anasayfa

Tema panelinizde bulunan bileşenler bölümünde sizin için hazırladığımız değiştirilebilir alanlar ile anasayfa görüntünüzü kendinize göre değiştirebilirsiniz.

Birbirinden farklı 4 makale sayfası

Tema panelinizde bulunan kategori bölümünden bir tık ile sizin için hazırladığımız kategori sayfası opsiyonları arasından istediğinizi seçebilirsiniz.
TEMA TANITIM VİDEOSU

BirKadın Teması Sayfa ve Yönetim Paneli Tanıtım Videosu

Birkadın teması yönetim paneli üzerinden web sitesi yöneticilerine hiç bir kod bilgisi olmadan hızlı, kolay ve geniş opsiyonlu tema düzenleme seçeneği sunmaktadır. Detaylı düzenleme işlemleri Birkadın paneli üzerinden yapılabilmektedir. Panelin detaylarını gösteren kısa bir video hazırladık. Canlı demo görmek için müşteri temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz. Yan tarafta bulunan video iconu üzerine tıklayarak videoyu izleyebilirsiniz.

Genel Özellikler

BirKadın temasında fotoğraf galeri, video galeri ve soru cevap sayfaları ile birlikte özel iletişim sayfaları, vücut kitle endeksi ve gebelik hesaplama gibi özellikler mevcuttur
  • Fotoğraf galerisi
  • Video galerisi
  • Soru ve cevap sistemi
  • Astroloji bölümü
  • Vücut kitle endeksi sistemi
  • Gebelik hesaplama sistemi
  • Özel iletişim sayfası
Fotoğraf Galerisi
Birkadın teması web sitesi yöneticilerinin fotoğraf galerisi oluşturmasını sağlamaktadır. Birbirinden farklı dizayna sahip galeriler ile basit bir şekilde galeri sayfalarınızı oluşturabilirsiniz !
Video Gösterimi
Birkadın teması web sitesi yöneticilerinin video galerisi oluşturmasını sağlamaktadır. Birbirinden farklı dizayna sahip galeriler ile basit bir şekilde galeri sayfalarınızı oluşturabilirsiniz !
Kapsamlı Tema Paneli
Birkadın tema panelinizde sizler için oluşturduğumuz 4 farklı makale sayfa stilinden birisini seçebilir, makale sayfanızı bileşen destekli modüller ile kendi tarzınıza göre düzenleyebilirsiniz
Masaüstü ve Mobil Reklam Alanları
Birkadın teması masaüstü ve mobil olmak üzere admin panelinde bulunan iki ayrı reklam paneli ile istediğiniz reklam seçeneğini aktif edebilme özelliğine sahiptir
Kusursuz SEO
Birkadın teması trend SEO tekniklerine uygun olarak planlanmış ve kodlanmıştır. Belirli periyotlarda yapılan güncellemeler ile trend SEO teknikleri göz önüne alınarak tema gelişimi sağlanmaktadır.
Responsive Uyum
Birkadın teması masaüstü, laptop, mobil ve tablet gibi tüm ara birimlerde eksiksiz ve hatasız bir biçimde çalışabilmektedir. Yeni çıkan cihazlara yönelik güncelleme çalışmaları yapılmaktadır.