WORDPRESS BLOG VE MAGAZİN TEMASI

Wordpress Blog ve Magazin Teması - SEO ve Mobil Uyumlu

Wordpress blog teması olan birtekno teması 8 adet hazır demosu ile wordpress magazin teması olarak da kullanılabilmektedir. SEO uyumlu ve Responsive özelliklidir.
Tek Tık Sınırsız Renk
Tek tık ile web sitenizi istediğiniz renk formatıyla aktif edebilir, özel günlerde temanızı o günü temsil edebilecek renkler ile yayınlayarak ziyaretçilerinize ekstra keyif yaşatabilirsiniz
Güçlü SEO Altyapısı
Arama motorlarının dikkate aldığı trend SEO tekniklerinin maksimum seviyede uygulandığı BirTekno teması web sitesini tam bir hit canavarı haline getirecek.
Maksimum Performans
BirTekno teması içerisinde yer alan modüler özelliklerin neredeyse tamamı eklentisiz bir biçimde temaya özel kod yapısı ile entegre edilerek performans sorunu yaşatmamaktadır.
İçerik Gönderme Sayfası
Üyeleriniz ya da ziyaretçilerin web sitenize içerik göndermesine olanak sağlayan sayfa hazırladık. Ayrıca bu sayfayı ziyaretçi / üye için aktif pasif yapmak sizin elinizde !
Yazarlar / Editörler
Arzu ettiğiniz üyelerinizi web siteniz üzerinde yazar veya editör olarak atayabilir, onların daha fazla içerik girmelerini sağlayabilirsiniz, ayrıca üye takip sistemi ile yazarlarınız popülerleşebilir.
Takipleşme Modülü
Web sitenize üye olan herkesin birbiri ile takipleşebileceği ve wordpress temanızda eklentisiz, maksimum performansta çalışabildiğini düşünün, siz düşünün, biz yaptık !
Makale Sayfası Dizaynları
Makale yayınlarını tek tip ya da tek düzen olarak kullanmak istemeyen müşterilerimiz için, birbirinden farklı tasarlanmış makale sayfaları hazırladık ve entegre ettik.
6 Farklı Manşet
Genel de menü alt kısımlarında görülen ve manşet olarak tabir edilen slider için birbirinden farklı dizayna sahip 6 tane ürettik ve BirTekno temasına entegre ettik.
Font Şöleni
Senenin en popüler 10 blog ve magazin sektörüne uygun fontunu belirleyerek BirTekno temasına yerleştirdik ve tek tık ile istediğiniz fontu aktif edebileceğiniz opsiyon ürettik.
Adsense Uyumlu Reklamlar
Reklam panelinizde bulunan desktop ve mobil olarak iki ayrı reklam alanı düzeneği ürettik ve Adsense reklam programına dahil olan reklam alanlarını BirTekno teması için hazırladık.
Yaratıcı Mobil Dizayn
Ziyaretçilerinizin bir an kendilerini telefon uygulaması içerisinde olduklarını hissettirecek nitelik ve özelliklere sahip mobil tasarımı üreterek rakiplerinize çalım atabilmenizi hedefledik.
CSS Sprite Tekniği
Sayfa yüklenmesinde önemli rol oynayan imaj dosyalarını güncel SEO tekniklerinden birisi haline gelen CSS Sprite tekniği ile dekore ederek tema performansını yükselttik.
Kısa Kodlar - Shortcode
Makale sayfalarına ekstra özellikler ekleyebileceğiniz ve arzu ettiğiniz sayfa da arzu ettiğiniz kısa kodları aktif edebileceğiniz bir sistem oluşturduk.
Infinite Scrool Özelliği
Makale sayfalarınızın içinde sayfa bitimi olduğunda yeni bir makalenin otomatik olarak ziyaretçinin karşısına çıkabilecek infinite scrool özelliğini BirTekno temasına entegre ettik.
Maksimum Güvenlik
Eklentiler ile beraber gelen güvenlik zafiyetlerine son vermek amacı ile wordpress.org üzerinde tam not almayan hiç bir eklentiye temamızda yer vermedik ve maksimum güvenlik hedefledik.
Ücretsiz Tema Kurulumu
Tüm müşterilerimizin faydalanabileceği şekilde ücretsiz tema kurulumunu bir kereliğine mahsus olmak üzere BirTema ekibi olarak yapmaya karar verdik.
Tek Tıkla Demo Yükleme
BirTema ekibinden yardım almadan kendi temasını kurmak isteyen müşterilerimiz için tek tık ile mevcut demo yüklemesini gerçekleştirebileceği bir sistem ürettik.
Güncelleme Keyfi
BirTekno teması için yapılan tüm yeniliklerden faydalanabilmeniz için tema paneliniz üzerinde bulunan duyurular ve güncellemeler bölümünden dosyaları indirebileceğiniz bir opsiyon ürettik.
Canlı Destek
Aklınıza takılan soru yada sorunlar olmasını istemedik ve birtema.com üzerinde sağ altta bulunan canlı destek ile satış öncesi tüm sorularınızı sorabileceğiniz olanak sağladık.
Ticket Sistemi
Bir tık uzağınızda olmak isteyerek satış sonrası tüm soru yada sorunlarınızı teknik ekibimizden ticket yardımcı ile almanızı sağlayacak ticket sistemi geliştirdik.
Eğitim Videoları
A'dan Z'ye BirTekno teması hakkında bilmeniz gereken her şeyi içeren eğitim videolarını tema panelinizde ilgili sekmenin altına ekleyerek sizleri yönetim konusunda rahatlamaya çalıştık.

Sürükle Bırak Bileşen Sistemi

Wordpress panelinizin bileşenler bölümünde bulunan BirTekno temasına ait bileşenleri sürükle bırak yöntemi ile temanız üzerinde bir kaç adımda hızlı ve pratik bir biçimde konumlandırabilirsiniz. Aşağıda bileşenlerin bir kısmının listesi bulunmaktadır.
  • Reklam alanları
  • Yazarlardan yazılar
  • Popüler / Son Yorumlanan haberler
  • Popüler / Son Yorumlanan videolar
  • Mailist kaydı
  • Kategorinin popüler içerikleri
  • Video içerik listelemesi
  • Arzu edilen blog kategorilerinden içerik gösterme
  • Arzu edilen video kategorilerinden içerik gösterme
TEMA TANITIM VİDEOSU

BirTekno Temasının Sayfa ve Yönetim Paneli Tanıtım Videosu

BirTekno teması panelinin aktif videosundan bir bölümü sizler için yayınladık. Sağ taraftan ilgili videoya ulaşabilir, aklınıza takılan soruları canlı destekte bulunan müşteri temsilcimize sorabilirsiniz.