WORDPRESS HABER TEMASI

Wordpress Haber Teması - SEO ve Mobil Uyumlu

Wordpress haber teması olarak kullanabileceğiniz birhaber temasını sahip olduğu özel panel üzerinden düzenleyerek farklı sektörler içinde kullanabilirsiniz. Mobil uyumlu (responsive) ve mükemmel SEO altyapısı ile web sitelerinizi arama motorlarında yükseltebilirsiniz.
Sınırsız Renk Seçeneği
Web sitenize uygun olarak düşündüğünüz renkleri tema paneli üzerinde bulunan renk paletleri ile sınırısız biçimde değiştirebilir ve kendi hedeflediğiniz dizayna bir kaç tık ile ulaşabilirsiniz.
Ücretli Üyelik Sistemi
Arzu ettiğiniz haberlerinizi sadece ücretli üyelerinizin görüntüleyebileceği bir alt yapı oluşturarak web siteniz üzerinden ekstra gelir elde edebileceğiniz bir yöntem hedefledik.
Ücretsiz Üyelik Sistemi
Üyelerinizin arzu ettiği haberleri favorilere ekleyerek arşivleyebileceği, web siteniz üzerinden haber yazabileceği, birbirleri arasında takipleşebileceği üyelik sistemi hazırladık.
Haber Gönderme Sistemi
Üyeleriniz ya da ziyaretçilerinizin sizin verdiğiniz izinler doğrultusunda web siteniz üzerinden basit ve pratik bir biçimde haber gönderebileceği bir alt yapı oluşturduk.
Ücretli Yazarlık Sistemi
Web sitenize arzu ettiğiniz kadar yazar yetkilendirebileceğiniz ve arzu ettiğiniz taktirde yazarlarınızın yazdığı yazılara göre yazı başı "TL" bazında ücret ödeyebileceğiniz bir alt yapı hazırladık.
Üyeler Arası Takipleşme
Üyelerinizin kendi aralarında takipleşebileceği ve siteniz içerisinde etkileşim sağlayabileceği üye takipleşme sistemini üreterek temamıza entegre ettik.
3 Farklı Haber Sayfası
Haber sayfalarınız için birbirinden benzersiz dizayna sahip 3 seçenekten herhangi birisini arzu ettiğiniz haber içerisinden aktif ederek ziyaretçilerinize farklı haber sayfası deneyimleri yaşatabilirsiniz.
5 Farklı Manşet Bileşeni
Web sitelerinin manşet olarak bilinen üst menünün altındaki slider bölümüne sizler için hazırladığımız 5 farklı dizayna sahip manşet bileşenlerinden herhangi birisini aktif ederek kullanabilirsiniz.
5 Farklı Font Seçeneği
Tema panelinizde bulunan font ayarları bölümünde sizler için seçtiğimiz 5 adet font içerisinden arzu ettiğinizi aktif edebilir ve ziyaretçilerinize farklı yazı tipi deneyimleri yaşatabilirsiniz.
Adsense Uyumlu Reklamlar
Desktop ve mobil olmak üzere iki ayrı reklam panelininin bulunduğu BirHaber temasında adsense uyumlu reklam alanları ve ziyaretçilerin tık odağına uygun olabileceği bölümlerle kazançlarınızı katlayın.
Yaratıcı ve Stabil Mobil Dizayn
Desktop görüntüsünün yanı sıra diğer cihazlarda da efektif ve etkili görünüme sahip olan BirHaber teması telefon ve tablet gibi cihazlarda sorunsuz ve stabil bir biçimde çalışmaktadır.
Trend CSS Sprite Tekniği
Özellikle trend SEO kurallarına uyumlu hale getirmek amacı ile Birhaber teması üzerindeki imajları belirli küme ve gruplar haline getirerek SEO altyapısı güçlülüğünü maksimum seviyeye ulaştırdık.
Shortcode - Kısa Kodlar
Web sitesi yöneticilerinin temanın belirli bölümlerinde işlerini daha pratik hale getirmek amacı ile üretilen shortcode - kısakod tekniğini uyguladık.
Infinite Scrool Özelliği
Haber sayfalarınızda sayfayı aşağı scrool (kaydırmak) ettirdiğinizde o kategoriye ait farklı haberlerin yüklenmesi amacı ile infinite scrool tekniğini uyguladık
Minimum Eklenti Max. Güvenlik
Eklenti kullanımına bağlı olarak oluşabilecek güvenlik sorunlarını minimum ve stabil eklentiler kullanarak en aza indirgemeye çalıştık.
Ücretsiz Tema Kurulumu
BirHaber temasını satın alan her müşterimiz için bir defa olmak üzere ücretsiz kurulum ve demo içerik yüklemesi sağlıyoruz.
Tek Tıkla Demo Yükleme
Temanızı kendiniz kurmak istediğinizde demo içerik ve eklentilerin tamamını tek tık ile yükleyebileceğiniz sistem geliştirdik.
Güncellemelere Erişim Paneli
BirHaber temasının geliştirme çalışmaları için çıkaracağımız tüm güncellemelerden faydalanabileceğiniz panel geliştirdik.
Canlı Destek
BirHaber teması ile alakalı satış öncesi tüm sorularınızı canlı destek sistemiz üzerinden müşteri temsilcimiz ile görüşerek sorabilirsiniz.
Ticket Sistemi
BirHaber temasını satın aldıktan sonra ticket sistemimiz üzerinden sorularınızı sorabilir ve teknik ekibimizden sınırsız destek alabilirsiniz.
Tema Yönetimi Eğitim Videoları
BirHaber temasının yönetimi ile alakalı 10 adet yardım videosuna tema panelinizde bulunan eğitim videoları sekmesi ile ulaşabilirsiniz.

Sürükle Bırak Bileşen Sistemi

Wordpress panelinizin bileşenler bölümünde bulunan BirHaber temasına ait bileşenleri sürükle bırak yöntemi ile temanız üzerinde bir kaç adımda hızlı ve pratik bir biçimde konumlandırabilirsiniz. Aşağıda bileşenlerin bir kısmının listesi bulunmaktadır.
  • Ücret hesaplamalı yazarlık
  • Yazarlar özel profil sayfası
  • Yazarın biyografik sayfası
  • Yazarın en çok okunan haberleri
  • Yazarın en çok puanlanan haberleri
  • Yazarın en çok yorumlanan haberleri
  • Yazarın yazdığı makale sayısı
  • Yazarın sosyal medya profilleri
  • Yazarın takipçileri/takip ettikeri
TEMA TANITIM VİDEOSU

BirHaber Temasının Sayfa ve Yönetim Paneli Tanıtım Videosu

BirHaber teması panelinin aktif videosu tema ön siparişte olduğundan dolayı aktif değildir ancak örnek bir temamızdan admin panelini kısa kısa gösteren video yerleşimini sizler için yaptık. Sağ taraftan ilgili videoya ulaşabilir, aklınıza takılan soruları canlı destekte bulunan müşteri temsilcimize sorabilirsiniz.