Teknik destek saatleri : 10:00 / 20:00 Teknik destek saatleri : sabah 10:00 akşam 20:00 arasıdır.
 • Sepet

adet bildiriminiz bulunmaktadır.

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

0 Destek TALEBİ OLUŞTUR

WORDPRESS HABER TEMASI

Wordpress Haber Teması - SEO ve Mobil Uyumlu

Wordpress haber teması olarak kullanabileceğiniz birgün temasını sahip olduğu özel panel üzerinden düzenleyerek farklı sektörler içinde kullanabilirsiniz. Mobil uyumlu (responsive) ve mükemmel SEO altyapısı ile web sitelerinizi arama motorlarında yükseltebilirsiniz.
WordPress Haber Teması - BirGün

Temamızın

Genel Özellikleri
Sınırsız Renk Seçeneği

Sınırsız Renk Seçeneği

Web sitenize uygun olarak düşündüğünüz renkleri tema paneli üzerinde bulunan renk paletleri ile sınırısız biçimde değiştirebilirsiniz.
Ücretli Üyelik Sistemi

Ücretli Üyelik Sistemi

Arzu ettiğiniz haberlerinizi sadece ücretli üyelerinizin görüntüleyebileceği şekilde sunabilirsiniz.
Ücretsiz Üyelik Sistemi

Ücretsiz Üyelik Sistemi

Üyeleriniz arzu ettiği haberleri favorilere ekleyerek arşivleyebilir ve web siteniz üzerinden haber yazabilir.
Haber Gönderme Sistemi

Haber Gönderme Sistemi

Üyeleriniz ya da ziyaretçilerinizin sizin verdiğiniz izinler doğrultusunda web siteniz üzerinden basit ve pratik bir biçimde haber gönderebilir.
Ücretli Yazarlık Sistemi

Ücretli Yazarlık Sistemi

Web sitenize arzu ettiğiniz kadar yazar yetkilendirebilir ve bu yazarlarınızın yazdığı yazıları ücretlendirebilirsiniz.
Üyeler Arası Takipleşme

Üyeler Arası Takipleşme

Üyelerinizin kendi aralarında takipleşebileceği ve siteniz içerisinde etkileşim sağlayabileceği üye takipleşme sistemini ürettik.
3 Farklı Haber Sayfası

3 Farklı Haber Sayfası

Haber sayfalarınız için sidebar değişim ölçeğinde dizayna sahip 3 seçenekten herhangi birisini arzu ettiğiniz haber içerisinden aktif ederek ziyaretçilerinize farklı haber sayfası deneyimleri yaşatabilirsiniz.
5 Farklı Manşet Bileşeni
5 Farklı Manşet Bileşeni
Web sitelerinin manşet olarak bilinen üst menünün altındaki slider bölümüne sizler için hazırladığımız 5 farklı dizayna sahip manşet bileşenlerinden herhangi birisini aktif ederek kullanabilirsiniz.
5 Farklı Font Seçeneği
5 Farklı Font Seçeneği
Tema panelinizde bulunan font ayarları bölümünde sizler için seçtiğimiz 5 adet font içerisinden arzu ettiğinizi aktif edebilir ve ziyaretçilerinize farklı yazı tipi deneyimleri yaşatabilirsiniz.
Adsense Uyumlu Reklamlar
Adsense Uyumlu Reklamlar
Desktop ve mobil olmak üzere iki ayrı reklam panelininin bulunduğu BirGün temasında adsense uyumlu reklam alanları ve ziyaretçilerin tık odağına uygun olabileceği bölümlerle kazançlarınızı katlayın.
Yaratıcı ve Stabil Mobil Dizayn
Yaratıcı ve Stabil Mobil Dizayn
Desktop görüntüsünün yanı sıra diğer cihazlarda da efektif ve etkili görünüme sahip olan BirGün teması telefon ve tablet gibi cihazlarda sorunsuz ve stabil bir biçimde çalışmaktadır.
Trend CSS Sprite Tekniği Trend CSS Sprite Tekniği Özellikle trend SEO kurallarına uyumlu hale getirmek amacı ile BirGün teması üzerindeki imajları belirli küme ve gruplar haline getirerek SEO altyapısı güçlülüğünü maksimum seviyeye ulaştırdık.
Shortcode - Kısa Kodlar Shortcode - Kısa Kodlar Temanızın belirli bölümlerinde işlerinizi daha pratik hale getirmek amacı ile üretilen shortcode - kısakod tekniğini uyguladık.
Infinite Scrool Özelliği Infinite Scrool Özelliği Haber sayfalarınızda scrool ettirdiğinizde farklı haberlerin yüklenmesi amacı ile infinite scrool tekniğini uyguladık.
Minimum Eklenti Max. Güvenlik Minimum Eklenti Max. Güvenlik Eklenti kullanımına bağlı olarak oluşabilecek güvenlik sorunlarını düşünerek herhangi bir eklenti kullanmadık.
Ücretsiz Tema Kurulumu Ücretsiz Tema Kurulumu Her müşterimiz için bir defa olmak üzere ücretsiz kurulum ve demo içerik yüklemesi sağlıyoruz.
Tek Tıkla Demo Yükleme Tek Tıkla Demo Yükleme Temanızı kendiniz kurmak istediğinizde demo içerik ve eklentilerin tamamını tek tık ile yükleyebileceğiniz sistem geliştirdik.
Güncellemelere Erişim Paneli Güncellemelere Erişim Paneli BirGün temasının geliştirme çalışmaları için çıkaracağımız tüm güncellemelerden faydalanabileceğiniz panel geliştirdik.
Canlı Destek Canlı Destek BirGün teması ile alakalı satış öncesi tüm sorularınızı canlı destek sistemiz üzerinden müşteri temsilcimiz ile görüşerek sorabilirsiniz.
Ticket Sistemi Ticket Sistemi BirGün temasını satın aldıktan sonra ticket sistemimiz üzerinden sorularınızı sorabilir ve teknik ekibimizden sınırsız destek alabilirsiniz.
Tema Yönetimi Eğitim Videoları Tema Yönetimi Eğitim Videoları BirGün temasının yönetimi ile alakalı 10 adet yardım videosuna tema panelinizde bulunan eğitim videoları sekmesi ile ulaşabilirsiniz.
TEMAMIZIN Örnek Tanıtım Videosu

Temamızın genel kurulum ve kullanım videoları ile birlikte birtema’nın ücretsiz olarak sağladığı tema kurulumu dışında kendinizde basitçe kurabilirsiniz.

 • Satın aldığınız tema’nın kurulumu için gereken tüm işlemleri adım adım inceleyebilirsiniz.
 • Temanızın kurulum sonrasında bileşenler ve panel kullanımına dair bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • Tüm videolar sesli anlatımla birlikte tamamen basitleştirilmiş niteliktedir.
ÖRNEK VİDEO İZLE

BU AYA ÖZEL

Fırsat Paketleri
349
BirFinans Teması
 • Bir Adet Tema Lisansı
 • Ücretsiz Destek
 • Ücretsiz Kurulum
DETAYLARA GİT
199
BirTekno Teması
 • Bir Adet Tema Lisansı
 • Ücretsiz Destek
 • Ücretsiz Kurulum
DETAYLARA GİT
200
BirPortal Teması
 • Bir Adet Tema Lisansı
 • Ücretsiz Destek
 • Ücretsiz Kurulum
DETAYLARA GİT
WORDPRESS Sorularınızı Sorun

Wordpress ile alakalı merak ettiğiniz tüm konularda sizler için oluşturduğumuz soru ve cevap sistemimiz üzerinden birtema ekibine danışabilirsiniz.

 • Merak ettiğiniz konu başlığını kısa ve net olacak şekilde yazın.
 • Merak ettiğiniz konu hakkında detayları yazılı ve gerekirse görsellerle destekleyerek anlatın.
 • Alanında uzman ekip arkadaşlarımız sorduğunuz soruyu inceledikten sonra cevaplasın.
HEMEN SORU SOR

SİZE ÖZEL

Lisans Sertifikası

SINIRI OLMAYAN

Süresiz Lisans

TAMAMEN ÜCRETSİZ

Güncellemeler

SÜRESİZ

Teknik Servis

TEMAYA ÖZEL

Bilgi Bank
Bu web sitesi, hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanır.