Teknik destek saatleri : 10:00 / 20:00 Teknik destek saatleri : sabah 10:00 akşam 20:00 arasıdır.
 • Sepet

adet bildiriminiz bulunmaktadır.

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

0 Destek TALEBİ OLUŞTUR

WORDPRESS DÖVİZ TEMASI

Wordpress Döviz Teması - BirDöviz

Döviz sektörünü içeren piyasaların verilerini sunmak amacıyla üretilen BirDöviz teması içerisinde ayrı olarak finans, borsa, kredi ve kripto para bileşenleride barındırmaktadır. BirDöviz teması SEO uyumlu ve Responsive özelliklidir.
WordPress Döviz Teması - BirDöviz

Temamızın

Genel Özellikleri
Tek Tık Sınırsız Renk

Tek Tık Sınırsız Renk

Tek tık ile web sitenizi istediğiniz renk formatıyla aktif edebilir, özel günlerde temanızı o günü temsil edebilecek renkler ile yayınlayarak ziyaretçilerinize ekstra keyif yaşatabilirsiniz
Güçlü SEO Altyapısı

Güçlü SEO Altyapısı

Arzu ettiğiniz üyelerinizi web siteniz üzerinde yazar veya editör olarak atayabilir, onların daha fazla içerik girmelerini sağlayabilirsiniz, ayrıca üye takip sistemi ile yazarlarınız popülerleşebilir.
Maksimum Performans

Maksimum Performans

BirDöviz teması içerisinde yer alan modüler özelliklerin neredeyse tamamı eklentisiz bir biçimde temaya özel kod yapısı ile entegre edilerek performans sorunu yaşatmamaktadır.
İçerik Gönderme Sayfası

İçerik Gönderme Sayfası

Üyeleriniz ya da ziyaretçilerin web sitenize içerik göndermesine olanak sağlayan sayfa hazırladık. Ayrıca bu sayfayı ziyaretçi / üye için aktif pasif yapmak sizin elinizde !
Yazarlar / Editörler

Yazarlar / Editörler

Arzu ettiğiniz üyelerinizi web siteniz üzerinde yazar veya editör olarak atayabilir, onların daha fazla içerik girmelerini sağlayabilirsiniz, ayrıca üye takip sistemi ile yazarlarınız popülerleşebilir.
Takipleşme Modülü

Takipleşme Modülü

Web sitenize üye olan herkesin birbiri ile takipleşebileceği ve wordpress temanızda eklentisiz, maksimum performansta çalışabildiğini düşünün, siz düşünün, biz yaptık !
Makale Sayfası Dizaynları

Makale Sayfası Dizaynları

Makale yayınlarını tek tip ya da tek düzen olarak kullanmak istemeyen müşterilerimiz için, birbirinden farklı tasarlanmış makale sayfaları hazırladık ve entegre ettik.
6 Farklı Manşet
6 Farklı Manşet
Genel de menü alt kısımlarında görülen ve manşet olarak tabir edilen slider için birbirinden farklı dizayna sahip 6 tane ürettik ve BirDöviz temasına entegre ettik.
Font Şöleni
Font Şöleni
Senenin en popüler 10 döviz sektörüne uygun fontunu belirleyerek BirDöviz temasına yerleştirdik ve tek tık ile istediğiniz fontu aktif edebileceğiniz opsiyon ürettik.
Adsense Uyumlu Reklamlar
Adsense Uyumlu Reklamlar
Reklam panelinizde bulunan desktop ve mobil olarak iki ayrı reklam alanı içerisinden reklam yerleştirebileceğiniz altyapı ürettik.
Yaratıcı Mobil Dizayn
Yaratıcı Mobil Dizayn
Ziyaretçilerinizin kendilerini telefon uygulaması içerisinde hissettirecek özelliklere sahip mobil tasarımı ürettik.
CSS Sprite Tekniği CSS Sprite Tekniği Sayfa yüklenmesinde önemli rol oynayan imaj dosyalarını güncel SEO tekniklerinden birisi haline gelen CSS Sprite tekniği ile dekore ederek tema performansını yükselttik.
Kısa Kodlar - Shortcode Kısa Kodlar - Shortcode Makale sayfalarına ekstra özellikler ekleyebileceğiniz kısa kodları aktif edebileceğiniz bir sistem oluşturduk.
Infinite Scrool Özelliği Infinite Scrool Özelliği Makale sayfalarınızın içinde sayfa bitimi olduğunda yeni bir makalenin otomatik olarak ziyaretçinin karşısına çıkabilecek infinite scrool özelliğini BirDöviz temasına entegre ettik.
Maksimum Güvenlik Maksimum Güvenlik Eklentiler ile beraber gelen güvenlik zafiyetlerine son vermek amacı ile wordpress.org üzerinde tam not almayan hiç bir eklentiye temamızda yer vermedik ve maksimum güvenlik hedefledik.
Ücretsiz Tema Kurulumu Ücretsiz Tema Kurulumu Tüm müşterilerimizin faydalanabileceği şekilde ücretsiz tema kurulumunu bir kereliğine mahsus olmak üzere BirTema ekibi olarak yapmaya karar verdik.
Tek Tıkla Demo Yükleme Tek Tıkla Demo Yükleme BirTema ekibinden yardım almadan kendi temasını kurmak isteyen müşterilerimiz için tek tık ile mevcut demo yüklemesini gerçekleştirebileceği bir sistem ürettik.
Güncelleme Keyfi Güncelleme Keyfi Yapılan tüm yeniliklerden faydalanabilmeniz için tema paneliniz üzerinde bulunan duyurular ve güncellemeler bölümünden dosyaları indirebileceğiniz bir opsiyon ürettik.
Canlı Destek Canlı Destek Aklınıza takılan soru yada sorunlar olmasını istemedik ve birtema.com üzerinde sağ altta bulunan canlı destek ile satış öncesi tüm sorularınızı sorabileceğiniz olanak sağladık.
Ticket Sistemi Ticket Sistemi Bir tık uzağınızda olmak isteyerek satış sonrası tüm soru yada sorunlarınızı teknik ekibimizden ticket yardımcı ile almanızı sağlayacak ticket sistemi geliştirdik.
Eğitim Videoları Eğitim Videoları A'dan Z'ye BirDöviz teması hakkında bilmeniz gereken her şeyi içeren eğitim videolarını tema panelinizde ilgili sekmenin altına ekleyerek sizleri yönetim konusunda rahatlamaya çalıştık.
TEMAMIZIN Örnek Tanıtım Videosu

Temamızın genel kurulum ve kullanım videoları ile birlikte birtema’nın ücretsiz olarak sağladığı tema kurulumu dışında kendinizde basitçe kurabilirsiniz.

 • Satın aldığınız tema’nın kurulumu için gereken tüm işlemleri adım adım inceleyebilirsiniz.
 • Temanızın kurulum sonrasında bileşenler ve panel kullanımına dair bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • Tüm videolar sesli anlatımla birlikte tamamen basitleştirilmiş niteliktedir.
ÖRNEK VİDEO İZLE

BU AYA ÖZEL

Fırsat Paketleri
349
BirFinans Teması
 • Bir Adet Tema Lisansı
 • Ücretsiz Destek
 • Ücretsiz Kurulum
DETAYLARA GİT
199
BirTekno Teması
 • Bir Adet Tema Lisansı
 • Ücretsiz Destek
 • Ücretsiz Kurulum
DETAYLARA GİT
200
BirPortal Teması
 • Bir Adet Tema Lisansı
 • Ücretsiz Destek
 • Ücretsiz Kurulum
DETAYLARA GİT
WORDPRESS Sorularınızı Sorun

Wordpress ile alakalı merak ettiğiniz tüm konularda sizler için oluşturduğumuz soru ve cevap sistemimiz üzerinden birtema ekibine danışabilirsiniz.

 • Merak ettiğiniz konu başlığını kısa ve net olacak şekilde yazın.
 • Merak ettiğiniz konu hakkında detayları yazılı ve gerekirse görsellerle destekleyerek anlatın.
 • Alanında uzman ekip arkadaşlarımız sorduğunuz soruyu inceledikten sonra cevaplasın.
HEMEN SORU SOR

SİZE ÖZEL

Lisans Sertifikası

SINIRI OLMAYAN

Süresiz Lisans

TAMAMEN ÜCRETSİZ

Güncellemeler

SÜRESİZ

Teknik Servis

TEMAYA ÖZEL

Bilgi Bank
Bu web sitesi, hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanır.