WORDPRESS PORTAL TEMASI

Responsive ve SEO Uyumlu WordPress Portal Teması

7 renk seçenekli ve birbirinden farklı özellikleri ile hiç bir koda dokunmadan wordpress portal temanızı düzenleyin !

Birbirinden farklı 7 renk seçeneği

Tema panelinizde bulunan renk bölümünden bir tık ile sizler için oluşturduğumuz ve farklı sektörlerdeki web sitelerinizin istediğiniz rengi anında hazır.

Birbirinden farklı 4 makale sayfası

Tema panelinizde bulunan makale sekmesinde sizler için oluşturduğumuz 4 farklı makale sayfa diziliminden birisini bir tıkla aktif edebilirsiniz.

Sınırsız değişim farklı anasayfa

Panelinizde bulunan bileşenler bölümünde sizin için hazırladığımız değiştirilebilir alanlar ile anasayfa görüntünüzü kendinize göre değiştirebilirsiniz.

Birbirinden farklı 4 makale sayfası

Tema panelinizde bulunan kategori bölümünden bir tık ile sizin için hazırladığımız kategori sayfası opsiyonları arasından istediğinizi seçebilirsiniz.
TEMA TANITIM VİDEOSU

BirPortal Temasının Sayfa ve Yönetim Paneli Tanıtım Videosu

BirPortal teması yönetim paneli üzerinden web sitesi yöneticilerine hiç bir kod bilgisi olmadan hızlı, kolay ve geniş opsiyonlu tema düzenleme seçeneği sunmaktadır. Temanın desteklediği bileşen (widget) sistemi yanı sıra, temanın özel bileşenleri için detaylı düzenleme işlemleri BirPortal panel üzerinden yapılabilmektedir. Panelin detaylarını gösteren kısa bir video hazırladık. Canlı demo görmek için müşteri temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz. Yan tarafta bulunan video iconu üzerine tıklayarak videoyu izleyebilirsiniz.

Yazarlık Sistemi

Siteniz üzerinde yazarları oluşturabilir, bu yazarları web sitenizi ziyaret eden ziyaretçilerinize tanıtmak amacı ile sayfalar halinde gösterebilirsiniz. Yazarlarınızın hakkında bilgiler ve sosyal medya sayfalarını tanımlama seçenekleri de mevcuttur.
  • Yazara özel sayfa
  • Sınırsız yazar tanımlayabilme
  • Yazarlar hakkında bilgi yazıları
  • Yazarın popüler yazlarını gösterebilme
  • Yazarın son eklediği yazıları gösterebilme
  • Yazarın çevrim durumunu gösterebilme
  • Yazara avatar tanımlayabilme ve değiştirebilme
Fotoğraf Galerisi
Wordpress portal teması ve kişisel blog teması olarak kullanabileceğiniz BirPortal içerisinde dilediğiniz kadar fotoğraf galerisi oluşturup ziyaretçilerinize içeriklerinizin dışında çeşitli fotoğraflar da sunabilirsiniz, fotoğraf galerileri oluşturmak arama motorları üzerinden yapılan görsel aramalardan da ekstra ziyaretçi çekebileceği için projelerinizde bu kriteri atlamamanızı öneriyoruz.
Video Galerisi
Birportal teması web sitesi yöneticilerinin sınır olmaksızın video galerisi oluşturmasını ve kolayca düzenleyebilmelerini sağlamaktadır. Birbirinden farklı dizayna sahip galeriler ile basit bir şekilde galeri sayfalarınızı oluşturabilirken ziyaretçilerinizin web siteniz üzerinde daha fazla vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz ! Tüm bunlarla birlikte SEO kriterlerini baz aldığımızda sizleri rakiplerinize göre bir adım öne taşıyacaktır.
Kapsamlı Tema Paneli
Admin panelinizde iki yönlü düzenleme işlemi ile Bileşen sistemi ve BirPortalPanel bölümü ile temanızın modül görünümlerini kendinize göre ayarlayabilir, hiç bir kod bilgisi olmadan wordpress portal temanızı yönetebilirsiniz. Tema paneli ile alakalı anlayamadığınız noktalar olduğunda destek sistemimizden sınırsız olarak destek alabileceğinizi de unutmayın.
Masaüstü ve Mobil Reklam Alanları
Birportal teması masaüstü ve mobil olmak üzere admin panelinde bulunan iki ayrı reklam paneli ile istediğiniz reklam seçeneğini aktif edebilme özelliğine sahiptir
Kusursuz SEO
Birportal teması trend SEO tekniklerine uygun olarak planlanmış ve kodlanmıştır. Belirli periyotlarda yapılan güncellemeler ile trend SEO teknikleri göz önüne alınarak tema gelişimi sağlanmaktadır.
Responsive Uyum
Birportal teması masaüstü, laptop, mobil ve tablet gibi tüm ara birimlerde eksiksiz ve hatasız bir biçimde çalışabilmektedir. Yeni çıkan cihazlara yönelik güncelleme çalışmaları yapılmaktadır.
MOBİL GÖRÜNÜM

Uygulama Tasarımından Farksız
Responsive Tema Tasarımı