WORDPRESS KRİPTO PARA TEMASI

Wordpress Kripto Para Teması - BirKripto

Kripto Para sektörü hedeflenerek üretilen BirKripto teması içerisinde finans, borsa, döviz ve kredi bileşenleride mevcuttur. BirKripto teması SEO uyumlu ve Responsive özelliklidir.
Tek Tık Sınırsız Renk
Tek tık ile web sitenizi istediğiniz renk formatıyla aktif edebilir, özel günlerde temanızı o günü temsil edebilecek renkler ile yayınlayarak ziyaretçilerinize ekstra keyif yaşatabilirsiniz
Güçlü SEO Altyapısı
Arama motorlarının dikkate aldığı trend SEO tekniklerinin maksimum seviyede uygulandığı BirKripto teması web sitesini tam bir hit canavarı haline getirecek.
Maksimum Performans
BirKripto teması içerisinde yer alan modüler özelliklerin neredeyse tamamı eklentisiz bir biçimde temaya özel kod yapısı ile entegre edilerek performans sorunu yaşatmamaktadır.
Listeye Ekleme Sistemi
Üyeleriniz web siteniz üzerinde ki borsa ve bistleri listeye ekle seçeneği ile listelerine ekleyebilir ve arzu ettikleri verileri hızlı bir biçimde profillerinden takip edebilirler.
Yazarlar / Editörler
Arzu ettiğiniz üyelerinizi web siteniz üzerinde yazar veya editör olarak atayabilir, onların daha fazla içerik girmelerini sağlayabilirsiniz, ayrıca üye takip sistemi ile yazarlarınız popülerleşebilir.
Takipleşme Modülü
Web sitenize üye olan herkesin birbiri ile takipleşebileceği ve wordpress temanızda eklentisiz, maksimum performansta çalışabildiğini düşünün, siz düşünün, biz yaptık !
Makale Sayfası Dizaynları
Makale yayınlarını tek tip ya da tek düzen olarak kullanmak istemeyen müşterilerimiz için, birbirinden farklı tasarlanmış makale sayfaları hazırladık ve entegre ettik.
6 Farklı Manşet
Genel de menü alt kısımlarında görülen ve manşet olarak tabir edilen slider için birbirinden farklı dizayna sahip 6 tane ürettik ve BirKripto temasına entegre ettik.
Font Şöleni
Sektörüne uygun tema fontunu belirleyerek BirKripto temasına yerleştirdik ve tek tık ile istediğiniz fontu aktif edebileceğiniz opsiyon ürettik.
Adsense Uyumlu Reklamlar
Reklam panelinizde bulunan desktop ve mobil olarak iki ayrı reklam alanı düzeneği ürettik ve Adsense reklam programına dahil olan reklam alanlarını BirKripto teması için hazırladık.
Yaratıcı Mobil Dizayn
Ziyaretçilerinizin bir an kendilerini telefon uygulaması içerisinde olduklarını hissettirecek nitelik ve özelliklere sahip mobil tasarımı üreterek rakiplerinize çalım atabilmenizi hedefledik.
CSS Sprite Tekniği
Sayfa yüklenmesinde önemli rol oynayan imaj dosyalarını güncel SEO tekniklerinden birisi haline gelen CSS Sprite tekniği ile dekore ederek tema performansını yükselttik.
Kısa Kodlar - Shortcode
Makale sayfalarına ekstra özellikler ekleyebileceğiniz ve arzu ettiğiniz sayfa da arzu ettiğiniz kısa kodları aktif edebileceğiniz bir sistem oluşturduk.
Infinite Scrool Özelliği
Makale sayfalarınızın içinde sayfa bitimi olduğunda yeni bir makalenin otomatik olarak ziyaretçinin karşısına çıkabilecek infinite scrool özelliğini BirKripto temasına entegre ettik.
Maksimum Güvenlik
Eklentiler ile beraber gelen güvenlik zafiyetlerine son vermek amacı ile wordpress.org üzerinde tam not almayan hiç bir eklentiye temamızda yer vermedik ve maksimum güvenlik hedefledik.
Ücretsiz Tema Kurulumu
Tüm müşterilerimizin faydalanabileceği şekilde ücretsiz tema kurulumunu bir kereliğine mahsus olmak üzere BirTema ekibi olarak yapmaya karar verdik.
Tek Tıkla Demo Yükleme
BirTema ekibinden yardım almadan kendi temasını kurmak isteyen müşterilerimiz için tek tık ile mevcut demo yüklemesini gerçekleştirebileceği bir sistem ürettik.
Güncelleme Keyfi
BirKripto teması için yapılan tüm yeniliklerden faydalanabilmeniz için tema paneliniz üzerinde bulunan duyurular ve güncellemeler bölümünden dosyaları indirebileceğiniz bir opsiyon ürettik.
Canlı Destek
Aklınıza takılan soru yada sorunlar olmasını istemedik ve birtema.com üzerinde sağ altta bulunan canlı destek ile satış öncesi tüm sorularınızı sorabileceğiniz olanak sağladık.
Ticket Sistemi
Bir tık uzağınızda olmak isteyerek satış sonrası tüm soru yada sorunlarınızı teknik ekibimizden ticket yardımcı ile almanızı sağlayacak ticket sistemi geliştirdik.
Eğitim Videoları
A'dan Z'ye BirKripto teması hakkında bilmeniz gereken her şeyi içeren eğitim videolarını tema panelinizde ilgili sekmenin altına ekleyerek sizleri yönetim konusunda rahatlamaya çalıştık.

Sürükle Bırak Bileşen Sistemi

Wordpress panelinizin bileşenler bölümünde bulunan BirKripto temasına ait bileşenleri sürükle bırak yöntemi ile temanız üzerinde bir kaç adımda hızlı ve pratik bir biçimde konumlandırabilirsiniz. Aşağıda bileşenlerin bir kısmının listesi bulunmaktadır.
  • Reklam alanları
  • Kredi Hesaplamaları
  • Popüler Kredi Listeleme
  • Döviz Çevirici
  • Altın Çevirici
  • Kripto Para Çevirici
  • Döviz Listeleme
  • Kripto Listeleme
  • Borsa Verileri
  • Bist Verileri
  • Bist Grafikleri
  • Döviz Verileri
  • Döviz Grafikleri
TEMA TANITIM VİDEOSU

BirKripto Temasının Sayfa ve Yönetim Paneli Tanıtım Videosu

BirKripto teması panelinin aktif videosundan bir bölümü sizler için yayınladık. Sağ taraftan ilgili videoya ulaşabilir, aklınıza takılan soruları canlı destekte bulunan müşteri temsilcimize sorabilirsiniz.