WORDPRESS APK İNDİRME TEMASI

Wordpress Apk İndirme Teması - SEO ve Mobil Uyumlu

Wordpress Apk indirme teması olarak kullanabileceğiniz birmedya temasını wordpress Uygulama indirme teması ve app sektörlerinde kullanabilirsiniz. Responsive ve SEO uyumludur.
Sınırsız Renk Seçeneği
Tema panelinizde bulunan renk seçenekleri ile web sitenizin renklerini arzu ettiğiniz gibi dizayn edebilir ve ziyaretçilerinize sektörünüze en uygun olduğunu düşündüğünüz renkleri sunabilirsiniz.
Ücretli Üyelik Sistemi
Wordpress panelinizde içerik eklerken ücretli üye grubuna aktif edebileceğiniz indirme butonları ile premium üyelerinizden ekstra kazançlar elde edebileceğiniz ücretli üyelik sistemi geliştirdik.
Ücretsiz Üyelik Sistemi
Ücretli üyeliği sitesi üzerinde aktif etmemeyi arzu eden web sitesi sahipleri için ücretsiz üyelik sistemi geliştirdik, indirme butonlarının aktif olması dışında sistemin ücretli üyelik sisteminden farkı yoktur.
İçerik Gönderme Sistemi
Tema paneliniz üzerinden ziyaretçilerinize ya da sadece üyelerinize aktif edebileceğiniz içerik gönderme sistemi ile basit ve pratik bir biçimde sitenize içerikler gönderilebilir.
Yazarlık Sistemi
Web siteniz üzerinde yetkilendirdiğiniz üyeler yazar olarak üyelik faaliyetlerini sürdürebilirler ve etkili bir profil sayfası ile diğer site üyelerinizin takipleriyle popülerleşebilirler.
Üye Takipleşme Sistemi
Üyelerinizin kendi aralarında takipleşebileceği ve siteniz içerisinde etkileşim sağlayabileceği üye takipleşme sistemini üreterek temamıza entegre ettik.
3 Farklı Makale Sayfası
Makale sayfalarınız için ayrı ayrı dizayna sahip 3 seçenekten herhangi birisini arzu ettiğiniz makale içerisinden aktif ederek ziyaretçilerinize farklı makale sayfası deneyimleri yaşatabilirsiniz.
5 Farklı Slider Bileşeni
Web sitelerinin manşet olarak bilinen üst menünün altındaki slider bölümüne sizler için hazırladığımız 5 farklı dizayna sahip slider bileşenlerinden herhangi birisini aktif ederek kullanabilirsiniz.
10 Farklı Font Seçeneği
Tema panelinizde bulunan font ayarları bölümünde sizler için seçtiğimiz 10 adet font içerisinden arzu ettiğinizi aktif edebilir ve ziyaretçilerinize farklı yazı tipi deneyimleri yaşatabilirsiniz.
Adsense Uyumlu Reklamlar
Desktop ve mobil olmak üzere iki ayrı reklam panelininin bulunduğu BirMedya temasında adsense uyumlu reklam alanları ve ziyaretçilerin tık odağına uygun olabileceği bölümlerle kazançlarınızı katlayın.
Yaratıcı ve Stabil Mobil Dizayn
Desktop görüntüsünün yanı sıra diğer cihazlarda da efektif ve etkili görünüme sahip olan BirMedya teması telefon ve tablet gibi cihazlarda sorunsuz ve stabil bir biçimde çalışmaktadır.
Trend CSS Sprite Tekniği
Özellikle trend SEO kurallarına uyumlu hale getirmek amacı ile Birmedya teması üzerindeki imajları belirli küme ve gruplar haline getirerek SEO altyapısı güçlülüğünü maksimum seviyeye ulaştırdık.
Shortcode - Kısa Kodlar
Web sitesi yöneticilerinin temanın belirli bölümlerinde işlerini daha pratik hale getirmek amacı ile üretilen shortcode - kısakod tekniğini uyguladık.
Infinite Scrool Özelliği
İçerik sayfalarınızda sayfayı aşağı scrool (kaydırmak) ettirdiğinizde o kategoriye ait farklı içeriklerin yüklenmesi amacı ile infinite scrool tekniğini uyguladık
Minimum Eklenti Max. Güvenlik
Eklenti kullanımına bağlı olarak oluşabilecek güvenlik sorunlarını minimum ve stabil eklentiler kullanarak en aza indirgemeye çalıştık.
Ücretsiz Tema Kurulumu
BirMedya temasını satın alan her müşterimiz için bir defa olmak üzere ücretsiz kurulum ve demo içerik yüklemesi sağlıyoruz.
Tek Tıkla Demo Yükleme
Temanızı kendiniz kurmak istediğinizde demo içerik ve eklentilerin tamamını tek tık ile yükleyebileceğiniz sistem geliştirdik.
Güncellemelere Erişim Paneli
BirMedya temasının geliştirme çalışmaları için çıkaracağımız tüm güncellemelerden faydalanabileceğiniz panel geliştirdik.
Canlı Destek
BirMedya teması ile alakalı satış öncesi tüm sorularınızı canlı destek sistemiz üzerinden müşteri temsilcimiz ile görüşerek sorabilirsiniz.
Ticket Sistemi
BirMedya temasını satın aldıktan sonra ticket sistemimiz üzerinden sorularınızı sorabilir ve teknik ekibimizden sınırsız destek alabilirsiniz.
Tema Yönetimi Eğitim Videoları
BirMedya temasının yönetimi ile alakalı 10 adet yardım videosuna tema panelinizde bulunan eğitim videoları sekmesi ile ulaşabilirsiniz.

Sürükle Bırak Bileşen Sistemi

Wordpress panelinizin bileşenler bölümünde bulunan BirMedya temasına ait bileşenleri sürükle bırak yöntemi ile temanız üzerinde bir kaç adımda hızlı ve pratik bir biçimde konumlandırabilirsiniz. Aşağıda bileşenlerin bir kısmının listesi bulunmaktadır.
  • Reklam alanları
  • Yazarlardan yazılar
  • Popüler / Son Yorumlanan Uygulamalar
  • Popüler / Son Yorumlanan Haberler
  • Mailist kaydı
  • Kategorinin popüler içerikleri
  • Video içerik listelemesi
  • Arzu edilen blog kategorilerinden içerik gösterme
  • Arzu edilen uygulama kategorilerinden içerik gösterme
TEMA TANITIM VİDEOSU

BirMedya Temasının Sayfa ve Yönetim Paneli Tanıtım Videosu

BirMedya teması panelinin aktif videosu tema ön siparişte olduğundan dolayı aktif değildir ancak örnek bir temamızdan admin panelini kısa kısa gösteren video yerleşimini sizler için yaptık. Sağ taraftan ilgili videoya ulaşabilir, aklınıza takılan soruları canlı destekte bulunan müşteri temsilcimize sorabilirsiniz.