Teknik destek saatleri : 10:00 / 20:00 Teknik destek saatleri : sabah 10:00 akşam 20:00 arasıdır.
  • Sepet

adet bildiriminiz bulunmaktadır.

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

0 Destek TALEBİ OLUŞTUR
Bİrtema Blog Yazıları

Wordpress hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınız için bir yanıtımız var

Ücretsiz WordPress Temaları
07 Ekim 2018Destek Ekibi
PAYLAŞ!

Ücretsiz WordPress Temaları

Ücretsiz WordPress Temaları

Birtema.com ekibi olarak 2019 yılı itibari ile belirli sayı da ücretsiz wordpress temaları sunmaya karar verdik, ocak ayından sonra ki süreçte sosyal medya hesaplarımız ve wordpress teması satışı yaptığımız platformlar üzerinden konu ile alakalı daha detaylı bilgiler aktaracağız, ücretsiz olarak sunacağımız bu temalar şuan da satışta olanların dışında olacak olup farklı projelendirilecektir.

Hedef olarak düşündüğümüz sektörler arasında özellikle içerik sitelerini kapsayan kişisel blog teması ve adsense odaklı web sayfası düzeni ile oluşturulmuş bir wordpress teması mevcut.

Son teknolojiye sahip admin paneli, sürükle bırak bileşen sistemi, google pagespeed hızının maximum seviyeye ulaşabildiği, belirli seo kalitesinin üzerinde olacak olması, mobil ve desktop reklam alanlarının ayrı ayrı yapılandırılması ve mümkün olduğunda harici eklentilerden arındırılacak yapıda temalar olması odak noktamızdır, projelerin geliştirmeleri bunlar göz önüne alarak yapılacaktır.

Ücretsiz wordpress teması hakkını elde edebilecek ziyaretçilerimize koşullar hakkında daha detaylı bilgiyi bu makale altında sunacağız, bizi takipte kalın..

Bu web sitesi, hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanır.