Teknik destek saatleri : 10:00 / 20:00 Teknik destek saatleri : sabah 10:00 akşam 20:00 arasıdır.
  • Sepet

adet bildiriminiz bulunmaktadır.

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

0 Destek TALEBİ OLUŞTUR
Bİrtema Blog Yazıları

Wordpress hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınız için bir yanıtımız var

WordPress İle Açık Arttırma Sitesi Nasıl Kurabilirim ?
19 Mart 2021Destek Ekibi
PAYLAŞ!

WordPress İle Açık Arttırma Sitesi Nasıl Kurabilirim ?

WordPress kullanıcıları için birbirinden farklı eklentiler sunulmaktadır. Günümüzde açık artırma sitesi yapmak isteyenler için de yine WordPress’te pek çok alternatif sunulmaktadır. Bu yazımızda sizlere WordPress’te en iyi açık artırma eklentileri hangileri sorusunun yanıtlarını aktarıyor olacağız. Öncelikle açık artırma sitelerinin e-ticaret platformlarında gerekli olduğunu söylemekte yarar var. E-ticaretin artan popülerliği sayesinde bazı WP kullanıcıları, açık artırma yöntemini kullanmaya karar vermiştir.

Açık Artırma Siteleri için En Güzel WordPress Eklentileri

Açık artırma sitesi hazırlamak için öncelikle eklentiye ihtiyacınız olacaktır. Bu eklentiler arasında kullanımı kolay ancak ücretli olan Ultimate WordPress Auction Plugin eklentisi ön plana çıkıyor. Günlük kura göre hesaplanan fiyatı dışında özellikleriyle de dikkat çeken bu eklentiyi kullanabilmek için kapsamlı bir teknik bilgiye ihtiyaç duyulmamaktadır. Zaten desteğe ihtiyacı olanlar eklentinin destek birimine anında ulaşabilir.

Ara yüzü AJAX ile güçlendirilen bu eklenti üzerinden hesap ve kredi kartı ile kolay ödeme yapılabiliyor.

WP Auctions: Yıllık ücrete tabi olan WP Auctions eklentisi de yine açık artırma siteleri için en iyi eklentiler arasındadır. Kendi ürünlerini satmayı planlayanların kullanabileceği bu eklenti ile oldukça güzel bir açık artırma sitesi kurulabilir.

Beta özelliği olan ve kullanıcıların da ürün satmalarına olanak tanıyan bu eklenti, mobil uyumludur. Bir diğer özelliği ise ödeme noktası ve e-mail bildirimleridir. Kullanıcılar otomatik güncellemelerden yararlanmak için RSS Feed’ine abone olabilir.

YITH WooCommerce Auction: WooCommerce entegrasyonu olarak bilinen YITH eklentisi, 30 siteye kadar kullanılabilir. WooCommerce ailesinin bir parçası olarak bilinen YITH, tipik bir açık artırma eklentisi olarak adlandırılıyor.

WordPress’te en iyi açık artırma eklentileri arasında yerini alan YITH aynı zamanda e-mail bildirimleri de oluşturuyor. Rezerv ve başlangıç fiyatının belirlenmesini sağlayan bu eklenti, yüksek bir teklif geldiğinde otomatik fiyat yükseltmesi sağlıyor.Auction Nudge: eBay entegrasyonlu ve ücretsiz olan Auction Nudge, WordPress’te en iyi açık artırma eklentileri olarak tanınmıştır.

Ebay hesabı olan ve ürünleri farklı bir web sayfasında görüntülemek isteyenler bu eklentiye kolayca sahip olabilir. Düzen değişikliği için CSS üzerinden ayar yapabilir ve hatta JavaScript ile farklı değişikliklere de başvurabilirsiniz.

Bu web sitesi, hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanır.